Profesionální webové stránky, díky kterým budete vidět! + SUPER BONUS!

Cena 4 999
Původní cena: 10 700
Ušetříte: 5 701
Koupeno 0 x
Nabídka ukončena
Sleva 53 %

Detail slevy

Moderní grafický návrh + dynamická webová prezentace do 20ti stran, kontaktní formulář, základní SEO, registrace do 100 katalogů + fotogalerie.  Validní kód. Cena zahrnuje registraci domény na 1 rok a hostingové služby na 1 rok. Redakční systém je sestavován na míru klientovi a proto se cena liší. Naše webové a grafické studio zákazníkům poskytuje kvalitní služby. Individuální přístup a spokojenost je pro nás prioritou. Nekončíme tím, že stránky vytvoříme. Jsme Vám k dispozici, kdykoliv budete potřebovat a Vaše stránky získavají na půl roku podporu zdarma. Zákazník dostává trvalou cenu 10% jakékoliv služby.Vaše vize a spokojenost je naším cílem.

Jako bonus  přidáme optimalizaci na jedno klíčové slovo pro fulltextové vyhledávání, grafický návrh vizitky a slevu 10% na výrobu razítka. V případě, že by chtěl zákazník využít na webové stránky redakční systém, který mu umožní editaci obsahu webových stránek, bude cena tohoto systémů se slevou 20%.

Poukaz lze využít při objednávce služeb a to formou podpisu závazné objednávky, kde bude sleva uvedena. Zákazník informuje poskytovatele služeb o vlastnictví poukazu před objednáním služby. Poukaz je platný do 30.9.2013

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: