Profesionální MANIKÚRA + 1x regenerační maska/krém na ruce na domácí použití a bavlněné rukavice v Ostravě

Cena 199
Původní cena: 350
Ušetříte: 151
Koupeno 12 x
Nabídka ukončena
Sleva 43 %

Detail slevy

 

Vnější vlivy, jako například kontakt s  vodou a mycími prostředky, naše  ruce velmi zatěžují. Věnovat jim stejnou  péči jako svým vlasům nebo  pleti se vyplatí. Nechte své ruce a nehty hýčkat a svěřte je do rukou profesionálů. Budou jako znovuzrozené!

 

 

Užijete profesionální manikúru ve studiu Styl. Navíc získáte regenerační masku na ruce včetně bavlněných rukavic na domácí využití.


Manikúra se skládá z následujících kroků:

Desinfekce rukou

Úprava nehtového lůžka a okolí nehtů

Zbroušení a upravení nehtů

 

Maska/krém podporuje hojení rán, uklidňuje projevy lupénky, ekzému, akné a další podráždění pokožky. Zpomaluje procesy stárnutí kůže, hydratuje a zvláčňuje. Působí protizánětlivě, regeneračně a antibakteriálně. Masku dostanete při manikúře.

 

 

Pravidelná manikúra pomůže zachovat nehty a ruce krásné, hebké, jemné a hlavně zdravé.  Manikúru si samozřejmě částečně  zvládnete udělat i sama doma, ovšem návštěva manikérky v salonu má své  výhody: dostane se vám opravdu odborného ošetření, manikérka vám poradí,  jak o nehty a ruce pečovat mezi jednotlivými návštěvami a v neposlední  řadě je to pro vás příjemný relaxační zážitek.

 

Blýskněte se na léto upravenými a přitažlivými nehty!

Platnost voucheru:

do 30.6.2016

Adresa provozovny : 

Nehtové studio Styl
Sokolská 82
702 00  Ostrava

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: