Přístrojová lymfodrenáž 60 minut * detoxikační zábal v Ostravě nebo Havířově

Cena 110
Původní cena: 200
Ušetříte: 90
Koupeno 50 x
Nabídka ukončena
Sleva 45 %

Detail slevy

CO JE LYMFODRENÁŽ?

Pomocí cíleného masážního tlaku a směru je možného lymfu aktivovat a dosáhnout odplavení škodlivin z těla.


JAK FUNGUJE LYMFATICKÝ SYSTÉM?

Funkcí lymfatického systému je vstřebávání přebytečné tekutiny a její návrat do krevního řečiště,vázání tuků a účast na fungování imunitního systému. Lymfatické cévy jsou úzce spojeny s cévním oběhovým systémem. Větší lymfatické cévy jsou podobné jako žíly. Lymfatické kapiláry jsou rozptýleny přes celé tělo. Součástí tohoto systému jsou i lymfatické uzliny a orgány (kostní dřen, slezina, brzlík). Uzliny zachycují nečistoty proudící lymfou a vylučují je z organismu. Lymfa tedy odvádí z těla všechny toxické látky,které naše tělo přijímá. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin. Obsahují vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, bakterie, látky vzniklé jako odpad metabolických procesů. Nadměrné zatížení lymfatického systému toxiny, stresem, operací, infekcí apod., se projevuje únavou, sníženou schopností organismu čelit zátěži, infekčním chorobám a jiným nemocem, otékání nohou, především v oblasti kotníků, břišní nebo obličeji, lymf-edémy, zduření uzlin, celkovým oslabením imunitního systému i psychickým podrážděním. Lymfatický systém totiž není na rozdíl od krevního poháněn srdcem, ale pouze vlivem pohybu svalů. Je-li tuková vrstva silnější, svaly ochablé a pohybová aktivita nízká, dochází ke zpomalení funkce proudění lymfy a zbytky látkové výměny zůstávají v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky.
Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny, vytváření tlakové vlny, která podpoří jak lymfatický tak i žilní systém. Používáme zařízení LYMPHASTIM Topline 12. Pro dosažení efektu je nutno minimálně 10 ošetření (ideálně 2*týdně).


JAKÉ VÝSLEDKY PO LYMFODRENÁŽI MOHU OČEKÁVAT?

Po lymfodrenáži mohou klienti očekávat zejména úbytek obvodových centimetrů, váhový úbytek, zlepšení metabolismu a výrazné zlepšení kvality pokožky. Nemalou měrou přispívá též k zlepšení psychiky klientů.

Lymfodrenáže jsou příjemné a bezbolestné.

Po zaplacení vám bude vygenerován voucher, který uplatníte na e-mailu : objednavky@kavitacnisalon.cz nebo na tel. 731 053 058

Adresa provozovny : 

Kavitační salón Havířov
Salón Lucie v Havířově
Dělnická 422/11
Havířov

 

Kavitační salón Ostrava
Vítkovická 6/3082
Moravská Ostrava

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: