Nejzdravější Vaření na Titanu

Cena 1 099
Původní cena: 2 080
Ušetříte: 981
Koupeno 1 x
Nabídka ukončena
Sleva 47 %

Detail slevy

Jen pro Vás je připraven tento hrnec za neskutečnou cenu a to 1099 Kč. Nikde jej nekoupíte levněji. K této nabídce je i zvýhodněné poštovné a to tak že je už v ceně. No není to bomba?


Tak neváhejte a nakupujte protože počet kusů je omezený.


Po zakoupení a zaplacení Vám bude zboží okamžitě expedováno. Proto prosím při nákupu použijte registraci.


Základní vlastnosti hrnce:

Zesílené dno Primer - Základní utěsňovací vrstva obsahující nanočástice titanu které mají díky své tvrdosti mimořádnou odolnost vůči otěřu
Mezivrstva určena pro optimální spojení antiadhezivní vrstvy a podkladu
Top coat Antiadhézní vrstva vyztužená částicemi titanové keramiky zamezující přichytávání připravovaných pokrmů s možností přípravy jídel naprosto bez použití tuku, a zajišťující rychlé a úsporné čištění
Speciální ventilační systém zajišťující mírný přetlak páry v nádobě pro rychlé a zdravé vaření (zachování živin)
Thermo-light
Plastové úchyty jsou z tepelně odolného plastu do 260°
Poklice vyrobené z bezpečnostního borokřemičitého varného skla
Sklokeramická varná deska, elektrický sporák, Plynový sporák

ZDRAVÍ - Titanový povrch umožňuje úsporné a zdravé vaření, pečení, dušení bez použití tuku
NEPŘIPALOVÁNÍ - Díky antiadhesivních vrstev se jídlo nepřichytává
THERMO-LIGHT - Thermo-light: ukáže, kdy je váš hrnec perfektně předehřátý, pro uchování chuti vašecho jídla
ÚSPORA (čistící prostředky) - Snadné čištění
DLOUHÁ ŽIVOTNOST - Bez deformace při vysokých a nízkých teplotách
VYSOKÁ STABILITA - Zesílené dno

 

O značce Lamart:

Každý člověk si přeje, aby bylo dostupné i to nejluxusnější zboží. Právě tuto možnost přináší značka Lamart na trh s kuchyňským nádobím. Naším výhradním zájmem je spokojenost zákazníka ve všech představitelných požadavcích kladených na kuchyňské nádobí v dnešních moderních domácnostech. Kuchyňské nádobí Lamart Vám zprostředkuje tu nejvyšší kvalitu dříve dostupnou pouze u výrobků pro profesionální použití. Avšak není skutečným profesionálem i ten, kdo každý den vaří pro své nejbližší? Lamart zosobňuje vše, po čem u kuchyňského nádobí touží moderní člověk. Při výrobě našeho nádobí je kladen maximální důraz na každý detail, proto naše výrobky splňují i ty nejpřísnější kriteria z hlediska zdravotního i ekonomického. Lamart maže rozdíly mezi kvalitou na vysoké úrovni a cenovou dostupností.

Technologie:

Třívrstý antiadhezivní nástřik (Quantanium, WHITFORD) s obsahem titanu zajišťuje vynikající odolnost proti poškrábání a proříznutí při zachování jeho vysoké nepřilnavosti. Odolává běžným kuchyňským chemikáliím a je stabilní při teplotně do 260 °C (krátkodobě do 315 °C). Jedná se o třívrstvý systém, kde je základová vrstva pro vytvoření kontaktu s upraveným povrchem odlitku, krycí střední vrstva a nakonec tenká vnější vrstva. Přičemž nositelem odolnosti proti proříznutí a poškrábání jsou především základová a střední vrstva osahující částečky tvrdého oxidu titanu. Naproti tomu nepřilnavost povrchu je určována zejména finální vnější vrstvou s vysokým obsahem filmotvorných materiálů.

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: