Laserová lipolýza! Akce 5+2 zdarma!

Cena 170
Původní cena: 480
Ušetříte: 310
Koupeno 15 x
Nabídka ukončena
Sleva 65 %

Detail slevy

Laserová lipolýza 

(50min)

 

Laserová lipolýza je revoluční neinvazivní metoda, určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

Díky tomuto ošetření ve velmi krátké době dosáhnete:
- redukce tukových buněk
- cíleně vytvarujete postavu
- zlepšení stavu celulitidy
- stimulace lymfatického oběhu
- podpora přirozených metabolických procesů v podkoží
- vyhlazení a zjemnění pokožky

Již po 6ti ošetřeních mizí až 9cm z obvodu břicha!
Doporučujeme tedy absolvovat více ošetření.


Laserová lipolýza má stejné výsledky jako klasická, invazivní. Přitom nebolí, nevyžaduje rekonvalescenci a v žádném případě nezruinuje vaši peněženku! Tato metoda se s úspěchem využívá od roku 2008 v USA a Velké Británii. Díky působení laseru se začnou uvolňovat triglyceridy z cílových tukových buněk. Tento proces je tělu přirozený a pro organismus maximálně šetrný. 

Během ošetření nebudete cítit bolest, horko ani žádné jiné nepříjemné pocity. Tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40-60g tuku, což představuje 1600-2100 kJ. Zkapalněný tuk prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Tento proces je okamžitý, proto je třeba dodržovat doporučený pitný režim.

 

LASER MERLLIN COSMETICS:


Jak vlastně laser funguje: 

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má, jak známo pro živé buňky zásadní význam. Zivočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buňek, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buňečnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení. 
Speciální laserová kosmetika:

Laserové ošetření účelně doplňuje speciální laserová kosmetika. Je to proto, že laser svým působením dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo. V praxi to znamená, že kosmetička při své práci zhodnotí problém klientky, rozhodne se pro určitý přípravek a po nanesení dle indikace ozáří laserovým paprskem. Klientka poté gel použĺvá pravidelně ráno a večer až do vypotřebování. Pravidelné nanášení gelu je velmi důležité, prodlužuje se tak reakce laserového zaření. Práci kosmetičky tento systém velice urychlí a výsledky jsou viditelné mnohem dříve, než by tomu bylo bez speciální kosmetiky. 

Adresa provozovny : 

Kavitační salón Havířov
Salón Lucie v Havířově
Dělnická 422/11
Havířov

 

Kavitační salón Ostrava
Vítkovická 6/3082
Moravská Ostrava

Po zaplacení vám bude vygenerován voucher, který uplatníte na

e-mailu : objednavky@kavitacnisalon.cz nebo na tel. 731 053 058

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: