Kavitace 40minut + 30 minut přístroj.lymfodrenáž v Ostravě nebo Havířově

Cena 230
Původní cena: 460
Ušetříte: 230
Koupeno 11 x
Nabídka ukončena
Sleva 50 %

Detail slevy


AKCE: 5+1 ZDARMA!!!

(KOUPÍTE PĚT VOUCHERU A ŠESTÝ MÁTE ZDARMA )

 

Jak kavitace funguje?

Kavitace také nazývána bezbolestná liposukce, je moderním řešením pro cílené hubnutí. Pokud jste dříve váhali liposukci podstoupit kvůli obavě ze zákroku, tato metoda bezbolestné liposukce 3. generace je pro Vás to pravé!

Základní princip kavitace spočívá v narušení buněčné stěny tukových buněk do hloubky cca 1,5 cm, následkem toho je obsah tukových buňek ve formě mastných kyselin a za pomocí lymfatického systému odbourán tělem. Na rozdíl od klasické operativní liposukce se tuk odbourává tělesným metabolizmem a není vysáván přímo při liposukci. Zmenšení obvodu ošetřované části těla bývá zpravidla 1-14 cm. Na hmotnosti bezprostředně po ošetření nebude patrný žádný rozdíl, "rozpuštěný" tuk se bude dostávat z těla ven až v následujících hodinách/dnech lymfatickým systémem, který by měl být proto stimulován dostatečným pohybem kosterních svalů. Efekt kavitace je trvalý a tuk se již zpátky do tkáně nevrací. Ideálně by se aplikace měla opakovat jednou za 7-10 dní, tak se dá dosáhnout největší efektivity a nejviditelnějších výsledků. Ošetření nemá vedlejší účinky a je nebolestivé.

Jedna procedůra kavitace trvá cca 40 minut a po ní následuje cca 20-30 minutová přístrojová lymfodrenáž přístrojem LYMPHASTIM Topline 12. Ultrazvukové vlny tak odbourávají přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Zřejmě největší výhodou kavitace je fakt, že pokožka zůstane po proceduře neporušená, a dokonce je příjemně promasírovaná a prokrvená. Díky tomu se kavitace řadí mezi metody neinvazivní liposukce. Mezi další výhody však patří také zkvalitnění a zrychlení metabolismu. Metoda tak má příznivé účinky na vaše zdraví a celkovou regeneraci těla.Hlavní výhody kavitace:

 

    Bezbolestná metoda

    Téměř nulová rizika

    Pravidelný tvar ošetřované partie

    Rychlý účinek (cca 60 min)

    Není nutný operační zákrok

    Mnoho možností využití: stehna, záda, bříško, zadeček, boky, kolena, předloktí

    Žádné období rekonvalescence, z ošetření může ihned odejít a pokračovat ve svém programu

    Pro všechny věkové kategorie (18-75 let)

 

Po zaplacení vám bude vygenerován voucher, který uplatníte na e-mailu : objednavky@kavitacnisalon.cz nebo na tel. 731 053 058

Adresa provozovny : 

Kavitační salón Havířov
Salón Lucie v Havířově
Dělnická 422/11
Havířov


Kavitační salón Ostrava
Vítkovická 6/3082
Moravská Ostrava

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: