IPL depilace knírku nebo brady v Ostravě nebo Havířově

Cena 199
Původní cena: 600
Ušetříte: 401
Koupeno 0 x
Nabídka ukončena
Sleva 67 %

Detail slevy

!!! Novinka !!! 


IPL trvalá depilace knírku nebo brady

 


Odstranění kosmetických vad

Počet návštěv závisí na ošetřované oblasti, v průměru se jedná o 5 sezení. Ochlupení roste v cyklech (existují období růstu a období klidu). IPL působí nejvíce na chloupky v růstové (anagenní) fázi. Proto je třeba uskutečnit několik sezení, abychom ošetřili i chloupky, které byly při předchozích sezeních v klidové fázi. Ošetření bude tím účinnější, čím tmavší budou chloupky a světlejší pokožka. Nejlepší účinky jsou v oblasti podpaží a třísel.

Pulsní světlo generuje záblesk světla o velké intenzitě (IPL světlo), které proniká kůží a přednostně se zachytává v pigmentu kůže a cibulkách chloupků. Účinkem tzv. selektivní fototermolýzy dojde k přehřátí tkáně obsahující pigment a zničení vlasového folikulu nebo odstranění nežádoucí pigmentace. Při fototermickém efektu dochází ke zničení folikulu chlupu a zamezení dalšímu růstu chloupku a to tak, že jsou chloupky ozářeny pouze zlomkem sekundy. Energie světla je absorbována pigmentem ve vlasu. Pigment se zahřeje a přeneseteplo do kořene vlasu a spálí jej. Když teplota v kořeni vlasu dosáhne 70 stupňů, folikul, který jej vyživuje je spálen a na tomtéž místě nemůže už žádný vlas vyrůst. Energie vychází z xenonového světla. Pro dobrý výsledek se doporučuje nejméně 5 - 6 ošetření.

Přestávka mezi ošetřeními je pro dobrý výsledek přibližně 4 týdny na všech částech těla a na obličejových částech 14 dní. To je nutné proto, aby byly zničeny vlasy ve všech fázích růstu.Průzkum ukazuje, že po 4-6 ošetřeních vymizí 75-100% ochlupení. Po ošetření se zprvu zdá, že chloupky stále rostou. Je tomu tak proto, že záření zničí vlasový kořínek, nikoliv chloupek samotný. Ošetřený chloupek by měl vypadnout za 2-3 týdny poté co je vytlačen epidermis. To je důvod, proč výsledky nejsou viditelné ihned po aplikaci. Výsledek léčby se u jedinců liší a nelze jej předem odhadnout. Obvykle zůstávají ty chloupky, které jsou měkké a tenké, a chloupky bez pigmentu. U většiny jedinců IPL vykazuje velice dobré výsledky.

Pro nejlepší výsledky prosíme klienty, aby docházeli s upravenými chloupky 2-3 mm.


Po zaplacení vám bude vygenerován voucher, který uplatníte

na e-mailu : objednavky@kavitacnisalon.cz nebo na tel. čísle: 731 053 058

 

Adresa provozovny : 

Kavitační salón Havířov
Salón Lucie v Havířově
Dělnická 422/11
Havířov

 

Kavitační salón Ostrava
Vítkovická 6/3082
Moravská Ostrava

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: