Hubněte rychleji a efektivněji za pomoci infračervené terapie! 6 vstupů pro dva!

Cena 684
Původní cena: 950
Ušetříte: 266
Koupeno 1 x
Nabídka ukončena
Sleva 28 %

Detail slevy

 

HUBNĚTE RYCHLEJI A EFEKTIVNĚJI

Hubnutí za pomocí infračervené terapie

6x vstup pro dvě osoby

1 vstup 60 min

 

2x tobolka spalovače – Sauna fat Burner před saunováním

Při relaxaci káva Aurile- metabolismus

Za pouhých 30 minut spálíte až 600 kcal

 

Infračervené záření proniká hluboko do našeho těla, tento efekt způsobuje tepelný účinek hluboko ve svalech a vnitřních orgánech, čímž se zrychluje metabolismus. 

Zatímco Vy relaxujete a užíváte si pohody v infrasauně, Vaše tělo tvrdě pracuje na dodržování stálé vnitřní teploty zvýšením periferního krevního oběhu a produkcí potu.

Většina tohoto úbytku hmotnosti je tvořena ztrátou tekutin a všechna pozbýtá kila se v okamžiku kdy tekutinu doplníme. To však neznamená, že nám infrasauna nepomáhá při hubnutí. Při pocení se totiž spalují kalorie.

Každý kdo si zvykne na teplo infrasauny, dokáže bez většího problému spálit 600 – 800 kcal a snížit tak mnohem snadněji svou hmotnost než za použití finské sauny. Infračervené teplo proniká do našeho těla hlouběji než teplo obyčejné sauny. Lidský tuk začíná kapalnět při teplotě 43stupňů a podkožní tuk tak může bát uvolňován společně s potem.

Pory se pročistí, kůže se stává zdravější a tělo se zbaví toxinů, které se hromadí v tělesném tuku. Tyto toxiny mimo jiné způsobují nevyváženost metabolismu, což má za následek špatné trávení a zvyšování hmotnosti.

 

 Infrasauna je velmi šetrná a zdraví prospěšná. Lidé, kteří do klasických saun ze zdravotních důvodů nesmějí, tak infrasauna je pro ně výhodná.  Jak pro lidi s vysokým tlakem, tak pro astmatiky a nebo pro lidi s křečovými žílami, ale také pro ty, kterým teplo v klasických saunách nedělá dobře

Adresa provozovny : 

Václavovická 1074

Šenov


Rezervace na tel: 

777 31 33 41  

Platnost voucher do 30.8.2015


Možnost zapůjčení prostradel za cenu 30 Kč/ks

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: