Harkány krém na svaly a klouby 1 kg

Cena 555
Původní cena: 704
Ušetříte: 149
Koupeno 1 x
Nabídka ukončena
Sleva 21 %

Detail slevy

Harkány krém na svaly a klouby 1 kg

Léčivá voda z termálních lázní Harkány obsahuje mikrolátky a stopové prvky, které příznivě působí při léčbě nemocí pohybového ústrojí, revmatismu, dny a kloubových zánětů a jejich provázejících potíží. Krém z této léčivé vody se dobře vstřebává, nenechává pokožku mastnou, lehce se vtírá do kůže a výborně ji hydratuje. Léčivou vodu obsahuje v takovém množství, aby její mikrolátky a stopové prvky mohly proniknout dostatečně hluboko do kůže. Doporučuje se používat rovněž při zánětech nervů, ischiasu a při poruchách krevního oběhu dolních končetin (v případech nízkého krevního tlaku).

Složení: termální voda Harkány, výtažek z heřmánku, éterický olej z rozmarýny lékařské, vitamíny E, B1,B3,B5. V krému přítomné vitamíny E, B1, B3 a B5 urychlují regeneraci pokožky a tlumí bolesti. Heřmánkový výtažek přítomný v krému ve velkém množství se výborně hodí k ošetření kloubních a svalových potíží. Vitamíny spolu s éterickým olejem rozmarýny lékařské (bornylacetát, eukalyptol, kyselina rozmarýnová aj.) pomáhají rychle zastavit zánětlivé procesy a odbourávají škodlivé látky způsobující záněty.


Použití: klouby, svaly, ischias, prokrvení dolních končetin, záněty ve svalech a nervech, masáže. Krém je možno používat příležitostně s regeneračními účinky nebo při častých bolestech pak formou kúry, která by měla trvat přibližně 7 dní. Bolestivá místa natíráme krémem a jemným krouživým pohybem vtíráme do pokožky. V případě kúry vtíráme krém několikrát denně bez ohledu na přítomnost bolesti. Systematické používání přípravku snižuje rozsah a intenzitu bolesti.

Produkt byl vyroben pod odbornou lékařskou kontrolou, aby byla zaručena jeho účinnost.

Bude připočteno poštovné 60 Kč/ks

 

Zboží bude odesláno na Vámi uvedenou adresu v objednávce

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: