Depilace brasil cukrovou pastou v Ostravě a Havířově

Cena 455
Původní cena: 650
Ušetříte: 195
Koupeno 0 x
Nabídka ukončena
Sleva 30 %

Detail slevy

Depilace cukrovou pastou je jedním z nejstarších způsobů odstraňování nežádoucího ochlupení, za pomocí pasty vyrobené převážně z cukru při ní dochází k odstraňování chloupků vytrháváním z kořínků. Může se provádět prakticky na celém povrchu těla, jako například v oblasti tváře, na rukou, na nohou, na zádech, na břiše, v oblasti bikin a tak podobně.

 

Ve své nejjednodušší podobě, tak jak se používá po stovky let, se cukrová pasta skládá pouze z cukru, vody a citronové šťávy. Pro použití v kosmetice se do této směsi někdy přidávají ještě některé další látky, sloužící převážně ke zklidnění a výživě pokožky.

 

 

Na očištěnou a odmaštěnou kůži klientky kosmetička nanáší cukrovou pastu a následně jí i s chloupkama strhne po směru jejich růstu. Princip je tedy podobný jako u populárnější depilace voskem, na rozdíl od ní je ale depilace cukrovou pastou o něco méně bolestivá, což souvisí především se směrem strhávání chloupků.

Při depilaci cukrovou pastou jsou kořínky oslabeny a to sebou nese ten pozitívní efekt, že příští generace chloupků naroste jemnější a také je řidší. Po několikerém opakování celé procedury se můžete dokonce chloupků zbavit trvale. Zároveň je minimalizován problém zarůstajících chloupků, tak častý při depilaci žiletkou.

 

 Délka chloupků před úpravou maximálně 4 mm

 

Délka procedury: 25 minut - 45 minut

 

Působení: až 6 týdnů

Po zaplacení vám bude vygenerován voucher, který uplatníte

na e-mailu : objednavky@kavitacnisalon.cz nebo na tel. 731 053 058

Adresa provozovny : 

Kavitační salón Havířov
Salón Lucie v Havířově
Dělnická 422/11
Havířov

 

Kavitační salón Ostrava
Vítkovická 6/3082
Moravská Ostrava

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: