Bylinný termofor - různé vůně

Cena 264
Původní cena: 330
Ušetříte: 66
Koupeno 4 x
Nabídka ukončena
Sleva 20 %

Detail slevy


Kompletní specifikace

Jak se bylinný termofor používá.

Bylinný termofor vložte do mikrovlnné trouby. Výkon nastavte na 500W a po dobu 2 – 3 minut nahřívejte. Požadujete-li vyšší teplotu, pak ohřívejte po delší dobu, nejdéle však po dobu 5 minut. Nyní je připraven k použití. Za několik minut pocítíte první účinky.

 

Trápí-li vás bolest krční páteře, přiložte polštářek nejlépe přes ručník od levého ramene k pravému, tak aby dolní okraj překrýval vystouplý obratel, který vyčnívá na zadní straně šíje.

Při bolesti zad v oblasti mezi lopatkami, přiložte polštářek podélně od kosti křížové k šíji.

U bolesti bederní páteře přikládejte do této části.

Po přiložení cítíte příjemné teplo, které postupně zvyšuje svoji teplotu. Polštářek nyní intenzivně hřeje čímž dochází k postupnému snižování napětí svalů. Stávají se poddajnější a pružnější. Do vzduchu se uvolňuje vůně citrusů, která osvěžuje a navozuje příjemný pocit. Polštářek nechte působit po dobu 10 – 20 minut. Nyní jsou vaše svaly výrazně uvolněnější, bolest ustupuje a příjemný pocit zůstává.

 

Proč je Bylinný termofor tak účinný

Zásadní předností je univerzální použití na různé části těla. Nejčastěji na krční, bederní a hrudní páteř (kombinace), ramena, kolena a pod. Velikost 18 x 70 cm je důkladně promyšlena a propočítána tak, aby vždy dostatečně vyhovovala. Hmotnost necelý jeden kilogram zajišťuje stabilitu např. při sezení. Příjemný materiál na omak a skvělá vůně  působí báječně i na další smysly. Rychlé zahřátí a dlouhé předávání tepla charakterizuje přesně tento výrobek.

 

Bylinný termofor dnes zakoupíte za výhodnou cenu 264,- + poštovné.

Získáte tak pomůcku pro každodenní použití. Termofor vydrží více jak 730 cyklů zahřátí což je v přepočtu méně než 0,50 haléřů na jednu aplikaci.

V nabídce tyto druhy:


Citrus - povzbuzující
Litsea cubeba - proti únavě
Máta - při nachlazení
Citronová tráva - pro lepší koncentraci
Zelený čaj - proti stresu
Levandule - uklidňující

Po připsání platby Vám bude vygenerován voucher, který uplatníte na : velba@velba.cz nebo na tel : 777 693 094

 

 

 K platbě připočtěte poštovné 55 Kč

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: