Bělení zubů LED LAMPOU

Cena 430
Původní cena: 1 200
Ušetříte: 770
Koupeno 6 x
Nabídka ukončena
Sleva 64 %

Detail slevy

Bělení zubů LED lampou v Ostravě nebo Havířově

Bílé zuby jsou dnes samozřejmostí,proč tedy pokazit svůj vzhled nažloutlým úsměvem,když mít krásné zuby je tak jednoduché.

Ošetření probíhá pomocí aplikátoru, v kterém je gel. Tento aplikátor si klient vpraví sám do úst a nechá se na něj působit studené modré světlo.Gel se zvolna po nanesení na sklovinu rozkládá. Tento rozklad je aktivován a urychlen ozářením intenzivním modrým světlem. Vynikající kyslík při rozkladu peroxidu na kratičkou chvilku existuje ve formě atomární radikál.Tento je extrémně reaktivní,napadá všechny okolní organické nečistoty a barviva. Některé z nich zcela rozštěpí a jiné převede do bezbarvé formy.

Přirozená barva zubů není čistě bílá.Žádné zuby nejsou ve své přirozenosti zcela bílé, ale mají vždy určitý barevný nádech, který je nejvíc patrný na nejtmavší části zubu,tedy na zubním krčku.

 V současné stomatologie v zásadě určují tři základní odstíny zubů- hnědý,žlutý a šedý.Každý jednotlivý zub má ve srovnání s ostatními zuby své charakteristické barevné tónování.

 

TOTO TÓNOVÁNÍ VÁM POMŮŽE DOSÁHNOUT PŘIROZENĚ ZÁŘIVÉHO ÚSMĚVU

 

Jak dlouho přetrvá výsledek bělení?

Výsledný efekt závisí především na dokonalé hygieně dutiny ústní, dále na složení stravy,kouření a celkovém životním stylu.Pouze dokonalou hygienou zpomalíte usazování pigmentů na Vašich zubech. Po čase , který je vždy velmi individuální - průměrně 6- 24 měsíců,možná opět pocítíte nespokojenost s odstínem a podstoupíte jejich zesvětlení znovu.

Po zaplacení vám bude vygenerován voucher, který uplatníte na

e-mailu : objednavky@kavitacnisalon.cz nebo na tel. 731 053 058

Adresa provozovny : 

Kavitační salón Havířov
Salón Lucie v Havířově
Dělnická 422/11
Havířov

 

Kavitační salón Ostrava
Vítkovická 6/3082
Moravská Ostrava

Doporučujeme:

Doporučujeme:

Doporučujeme: